28.kolo: Moutnice"B"-Kobylnice 2:4 (1:2)

sestava: Žáček - Fojtík, Migdau(21. RED CARD),Tesař, Horyna- Straka(89. Král), Nevařil, Zich, Janík"D" -Báňa"K", " Sami Khedira" Pastyřík(79. Chlup)

Vedoucí a náhradník č.1: Milan Kyselka

trenér:"Fabio Cannavaro" Veselý

góly: Fojtík, Nevařil, 2xZich

Po zodpovědném výkonu  cenné venkovní vítězství.  V úvodu  utkání nás poslal do vedení střelou cca z 35 metrů Jenda Fojtík. Naše vedení navýšil v zápětí Tonda Nevařil. Po chybě levého záložníka   fauloval v nouzi v pozici posledního hráče Luďek Migdau, za čož obdržel červenou kartu. V poslední minutě prvního poločasu odpískal rozhodčí přísnou penaltu po zákroku Honzy Fojtíka, s kterou domácí nepohrdli. Přes vytrvalou převahu soupeře navýšil naše vedení pěknou střelou Jirka Zich a následně po chybě bránkáře domácích zvýšil opět Jura Zich na 4:1. Domácí zvládli již jen korigovat na 4:2.