26. kolo: Babice nad Svitavou"B"-TJ Kobylnice 6:3(3:2)

sestava:Šudák - Fojtík, Wagas "B", Tesař, Horyna - Straka "Junior" , Nevařil, Zich, Král, Beneš, Pastyřík

Trenér:Veselý

góly: Pastyřík, Beneš, Fojtík (pen)

Utkání jsme opět odehráli v 11 lidech bez možnosti střídání. Soupeř byl tentokrát nad naše síly.

Po sklepnutí centru Ondrem Benešem nás dostal do vedení kanonýr Honza Pastyřík. Soupeř rychle otočil na 2:1. Do poločasu se nám podařilo vyrovnat, kdy centr Pavla Krále usměrnil  do branky Ondřej Beneš. V poslední minutě prvního poočasu jsme inkasovali smolný gól, kdy vyhození Vítě Šudáka trefilo do zad Dana Horynu, od kterého se míč odrazil k volnému Babickému hráči, který neměl problém trefit prázdnou branku.

Druhý poločas jsme ve snaze za vyrovnáním nechávali naši obranu příliš otevřenou, čehož soupeř několikrát využil. V závěru korigoval z penalty  Honza Fojtík na konečných 6:3.