18. kolo: Žatčany-TJ Kobylnice 4:3 (1:0)

sestava: Šudák -Fojtík, Migdau, Tesař, Horyna (60. Král) -Straka, Oprchal (46. Pastyřík), Nevařil,Sekereš -Beneš, Žáček

Náhradníci: Hrdlička, Veselý

Vedoucí: Kyselka Milan

góly: Beneš, Pastyřík, Nevařil

První gól jsme obdrželi z rohu na přední tyč  v polovině v prvního poločasu. V úvodu druhého poločasu Žatčany zvýšily na 2:0. Posléze snížil Ondra Beneš. Vyrovnání zařídil Jenda Pastyřík, jenž dokončil idndividuální akci Tondy Nevařila. Vzápětí jsem inkasovali  gól z přímého kopu z rohu velkého vápna, kdy míč neuvěřitelně proletěl do naší branky. Ihned poté vyrovnal Tonda Nevařil na 3:3. Cca 3minuty před koncem jsme inkasovali čtvrtý gól. Hráč Žatčan vystřelil před velkým vápnem. Jeho střela se odrazila  od Honzy Fojtíka k útočníku Žatčan v ofsajdové pozici, který  rozhodl ovýhře domácích.

Tuto situaci posoudil  chybně rozhodčí Klein. Del pravidla 11 (pravidlo o ofsajdu) odstavce 16 - se pozice útočníka Žatčan změnila v ofsajd.